Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yüz üretimu olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik sektöründe canlılık göstermiştir. Entegre Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biraşkın elektronik üstelikneşeli, entegre dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş zarfında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde canlılık göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını sakır sakır olarak geliştirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası midein olabildiğince önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve mütehassıs bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve akıllıca görev uçlanmak midein çkırmızıışmaktadır. Hassaten, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası payanda ve beceri servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde canlılık göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve alıcı odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar arasında vaziyet almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına oranlı çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir