Göcek Yat Kiralama

Yat Kiralama
Yat isticar, yata katılmak talip ancak yat kazanmak istemeyen eşhas aracılığıyla çok sıklıkla yeğleme edilmektedir. Yat isticar fiillemi her mevsim hem meşakkatli hem bile gailesiz ve keyif bir tatil kalmak yürekin son denli elzem bir konudur.
Yat isticar fiillemi yapılmadan önce nite bir tatil planlandığı konusunda bir düşün sahibi olunmalıdır. Örneğin, zümre halinde tatil yapılacaksa ona için teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile yakışır bir güzergah belirlenir yahut gine kişilerin zevkine yakışır DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kadar hizmetler belirlenir.
Türkiye yürekin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı geçirmek yürekin 1960’lı yıllarda gelişmeye mebdelamıştır.
Asıl olarak 5 çtay yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Zümre halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar fiillemi Türkiye yürekin az çok yeğleme edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 asıl mebdelıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’bile en çok mavi gezi yürekin yeğleme edilmektedir. Ilenmeşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler mavi turlar yürekin kullanılmaktadır. Trol teknelerine hacet yeri ve kamaralar ve asayiş hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda mebdelamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda evet. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 titrem sarf suyu, kirli sutaş yürekin tank ve herkesin rahat sığabileceği keyif kamaları vardır.
2010’lu yıllarda meydana getirilen bir tetkik mavi yolculuğun klübe gitme, otel tatili yahut resort tatilinden çok henüz bir tomar yeğleme edildiğini ortaya koymuşdolaşma.
Göcek Yat Kiralama
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’bile evetşkocaoğlanp mavi tura gelmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Mehabetli ve önde mevrut yat firmalarının sunduğu hizmetler sayesinde 20 yıldır hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alaçatı, Kaş, Çeşme, Adrasan kadar tatil bölgelerinde tatil geçirmek isteyenlerin az çok çok yeğleme etmiş olduğu bir yoldur.
Hem tutarlarının uçuk olmaması hem bile huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir tatil olduğundan karada tatile gitmekten çok henüz bir tomar yeğleme edilir.
Gökçe gezi geçirmek yürekin yat isticar fiilleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota konusunda kafasında istifham fiilareti olan kişilerin, mavi gezi hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesul kişisiyle görüşüp bir karara bandajlanması sağlanabilir.
Ayrıca bütçeye için İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüdeniz, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların yegâne yegâne gezilerek çok enfes bir tatil yapabilir.
Bu tarik üzerinde hem son denli bakir olan koylarda deniz, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme okazyonı elde edebilirsiniz hem bile yer yer karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir tatil evetşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Kiralama
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’bile en çok yeğleme edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar az çok sıktır çünkü yurtdışından mevrut seyyah nüshası az çok fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğağıl baş mebdea konaklamak yürekin bu yola az çok bir tomar mebdevurur. Bu turistler sayesinde yurttaşlarımız da mavi dolaşma allıkışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce mavi dolaşma dendiğinde Bodrum’da de çok bir tomar yeğleme edilmezdi ancak son 5 senelik vetirete daha çok umum mavi tura çıkmaya mebdeladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı karşılayıcı eşhas her firmayla gözmelidir ki verilen hizmetin itimatlı oluşu konusunda mutlak demılar oluşmaya mebdelasın.
Özellikle Bodrum’dan mebdelayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri uyma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti yapılabilir. Bu tarik gidilirken görülecek koyların sert çoğunda belki 2000 yıl sonra ilk kez bir insanoğlunun ayaklar bileğecek durumda olur. Her cephe hem çok bakir hem aşırı doğal güzellikler barındırmaktadır.
Zümre halinde iş yahut sosyal refiklarla, yegâne başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler yürekin emniyetsiz rahat verici bir tatil evetşanabilir. Antrparantez bu tatil yapılırken yakaya çıktığınız yerlerde gece abdüplerine, leziz deniz ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek tatil sürenizde maksimum dörtköşe saat geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

bodrum yat kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir