Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orta ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Antrparantez Bilkent Üniversitesi İşletme Fen Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile gönül eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal boyun projeleri alanlarında birşu denli muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir başkası bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak işlev yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Direktörlüğü’nün nezdinde başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda işlev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içinde, Bilinçli Jönler sosyal boyun projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, jönlerin terbiye ve tarım alanındaki ihtiyaçlarını önlamaya müteveccih çhileışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde kuruluşlandırdığı Bilinçli Jönler hareketi ile Üniversite jönlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar âlem bu kuruluşlanmanın içinde bulunarak, faydalı işlemlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çhileışmalar yapmış ve bu alandaki çhileışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş âdemıdır ve iş meslekında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Antrparantez farklı çalım ve kuruluşlarda riyaset pozisyonlarında da etken olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal boyun ve pediatri alanındaki çhileışmalarını gayret kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal boyun projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş meslekındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çhileışmaları, jönlerin terbiye ve tarım alanındaki ihtiyaçlarını önlamaya yöneliktir. Ve bu çhileışmaların sürdürülmesi jönlerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir