Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel hatıralarını, mütehassıslık alanlarıyla hakkındalarına çısoy kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut aracısız olarak şahsi isteklerini tatmin eylemek midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bap için henüz detaylı bir şekilde marifet almak içiş blog nedir adlı hatmı okuyabilirsiniz.

# Esaslamadan önce dem kaybetmemeniz adına blog heveslimadan önce adlı hatmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu da bilmiyorum” diyenler midein de blog kişi önerileri yahut domain önerileri hatm tam size gereğince.

Günümüzde blog konuları; kişilerin mütehassıslık alanları, inceleme yetenekleri üzere belirli bir yalnızçta hatlabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden bir zaman toparlayarak da website tevlit etmek mümkündür.

Kısaca bir gün teknoloji dair marifet sunulurken; öbür gün, siyasetle ilgili paylaşımları blog dâhilğinize birebir bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çkabız dair videoteyp ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki gün sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Devranımı Düzenır?
Website açmak 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır marifet ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz mümkün. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde marifet almak midein elbette blog açılır hatmı okumanızı öneririm.

blog açmak dem almaz
Döneminızı takanak hiçbir şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda esasen bir domain (düz adı) var ise o dem tehlikeli anlamda çalışmainiz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu hatları geçirmek, bu hatlara özgün videoteyp ve resimler koymak henüz uzun dem alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale hatp yayınlayanlar da var. Kısaca bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasta.

Ne Kadara Esrar Olur?
Bu çalışmae sarrafiyelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi açmak midein çok mangiz harcayacak mıyım?” dır.

blog açmak kaç mangiz
Yanıt “Yararlı” Web sitesi açmak midein kesinkes öyle yüce miktarlarda mangiz harcamanıza ister namevcut. Siteyi kendiniz hevesliacağınız midein tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den adiya yapılmayan bu hizmetin esasta maliyeti 1 bülten $20-25.

Yalnızca domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir numara tutacak. Kısaca mahiye sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize bülten 20-25 Dolar üzere bir rakama gelecek. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Münasebet?
Gerçekte bunun bir çok sebebi mümkün, ancak en popülerleri:

Evden mangiz iktisap midein site açmak : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak mangiz sahip olmak midein web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, bazenları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten mangiz iktisap dair en dobra yöntemlerden biri site tesis etmek ve site heveslimaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir nöbet blog elbette açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu çalışmai kendiniz midein bir mangiz iktisap yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini tabir eylemek midein : Yalnızca blog geçirmek, kendi duygularını sarrafiyekaları ile onaylamak midein blog heveslianlarda var. Ayrıca bu kişiler gâh öyle popüler oluyorlar ki on binlerce şahsiyet aracılığıyla siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan çalışmainizi imar etmek midein : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok henüz zait kitleye ulaşırlar.
Blogger tamamlanmak midein. “Blogger” kısaca blog sahibi sima kelimesi son günlerde toplumsal medya kompradorlığı ile yayıldığından çok popüler bir konsept başüstüne. Bu kişiler gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu çalışmalerden yüce reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse site tesis etmek midein 10 niçin hatma da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir