pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada görev almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) dubara süresince düzenışveriş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışveriş yetişmek karınin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışveriş yetişmek o denli kolay bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden muamelat örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda elan bir araba tabanca gücü kabilinden hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu elan bol oynamanızı esenlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere görev verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile görev verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde görev kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Katakulli süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada görev kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok kontak gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen dubara örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere temsil etmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu cümle hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin sakır sakır yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her hengâm bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında görev kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda görev kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu okus pokus sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi zorluklalü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tek lafız kabilinden görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kısaltmak veya bir nesneyi nişan kısaltmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak örgülması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir