Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daim giriş yaratıcı ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir yoklama bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme eden yakınlarımızdan yoklama esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı bileğfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde görev alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram kontaksı istediği derunin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nüfus şifrenizi çtemizlemek derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun derunin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Ne Art Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen zevat derunin ne günah ki çok ziyade usul bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok ziyade koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye haddizatında diğer kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğfiiltirin ve hoppadak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz bileğfiiltiğinde yahut kullanıcı adınız bileğfiiltiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğfiiltirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğfiiltiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” evet da bazen “bileğfiilikliği gelişememiş düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız lakin alelumum saldırganlar e-posta adresini bileğfiiltirdiği derunin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir