Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Renk Katın

e-halıcım ile dünyanın en esaslı halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yazgıımızdaki yeri ve önemi asla vazgeçilmez. Özellikle Rum’da yaşayan insanoğlu bâtınin lüp içre halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile de katkı örgülıyor. Lakin halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil bayağıda görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla tasarlanmıştır ve moda halıda yazgı bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir ambiyans yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavim evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom olmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom olmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bâtınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Lakin neredeyse bütün halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Yaraşıklı fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir